Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes je pondělí 2. března 2009

Oslavenec dne se jmenuje Anežka

Kartu na dnešní den vytáhl Julek, prodavač bižuterie z Teplich

Oheň (činy): Možnosti

2 of Fire: Possibilities     MYSL JE SCHOPNÁ přijmout jakékoliv ohraničení za své. Ve skutečnosti však existence nemůže mít žádné hranice, protože co by blo za těmi hranicemi? - Zase další oblaka.
    Proto vám říkám, že se můžete vznést k oblakům nad oblaky.
    Nespokojujte se s málem. Ten, kdo je hned spokojený, zůstává většinou malý: malá je jeho radost, malá je extáze, malé je jeho ticho, celé jeho bytí je malé.
    Ale to není potřeba!
    Tato malost je tvé vlastní omezení svobody, tvých nezměrných možností a tvého neomezeného potenciálu.

Osho Live Zen, Chapter 2

    Komentář:

    Orel, který bez námahy, volně a přirozeně letí oblohou, má přehled o všech možnostech, obsažených v krajině pod ním. Je velký, vládne jen sám sobě a svému panství.
    Tato karta ti neznačuje, že ses dostal do bodu, ve kterém se ti otvírá nesmírná spousta možností. Protože jsi se začal mít víc rád a jsi samostatnější, vycházíš nyní snadněji i s druhými. Protože jsi uvolněný a nenucený, jsi schopen rozpoznat možnosti, jež se nabízejí, mnohdy dokonce dřív než ostatní. A protože jsi v souladu se svou vlastní podstatou, víš, že existence ti dává přesně to, co potřebuješ. Užij si letu! A raduj se z pestrosti divů krajin, které se před tebou otevírají.